• admin 

Професійний ремонт принтерів

Друк документів — сьогодні важлива частина нормального функціонування офісу. Тому поломка принтера викликає в офісі масу незручностей.

Як мінімізувати проблеми, пов’язані з поломкою принтера?

По-перше, потрібно переконатися, чи дійсно це поломка принтера. Найчастіше плутають проблеми комп’ютера або комп’ютерної мережі з поломкою принтера. Щоб зрозуміти працює принтер чи ні, потрібно зробити нескладні тести. Від’єднайте від принтера кабелі, що сполучають його з комп’ютером або із мережею. І зробіть тестовий друк безпосередньо з пристрою. Майже всі сучасні принтера або багатофункціональні пристрої (БФП)  мають функцію тестового друку. Якщо принтер друкує тест — викликайте системного адміністратора. Якщо принтер тест не друкує — проблема в ньому. Потрібно її вирішувати та викликати майстра.

Самий простий, швидкий і організаційно правильний варіант — підключитися до іншого принтера в офісі. Це може бути принтер, встановлений в приміщенні інших співробітників, або який-небудь старенький принтер з комори. Підключили принтер — дублер і починаємо займатися ремонтом принтера, що вийшов з ладу.

Як правило, ремонтні фірми пропонують везти принтер до них в майстерню.

Ми пропонуємо послугу діагностики та ремонту несправного принтера в офісі замовника.

 Наш менеджер в телефонній розмові максимально точно визначить характер несправності. Сервісний інженер під'їде до вас в офіс, зробить діагностику непрацюючого пристрою та допоможе вам прийняти остаточне рішення по ремонту принтера.

Ми не пропонуємо замовнику складні і дорогі ремонти, що дорівнюють вартості нового принтера. Наш підхід - вартість ремонту не повинна перевищувати 25% від вартості нового пристрою!