Заправка монохромних та кольорових картриджів

Лазерний принтер, монохромний або кольоровий, сьогодні є в будь-якої компанії, та й у багатьох вдома він звичний девайс.

Коли принтер нормально працює, ми його, як правило, не помічаємо. Але, припустимо, ви в кінці робочого дня хочете терміново надрукувати важливий договір або документ шефу, і в цей момент принтер дає збій (або закінчився картридж, або зажувало папір). І ось тут ви розумієте всю важливість проблеми. Щоб уникнути подібних ситуацій і головного болю від цього, та й просто, щоб спокійно і впевнено друкувати якісні документи, необхідно до роботи принтера ставитися з усією серйозністю. Є кілька фундаментальних правил, дотримуючись яких, ви максимально уникнете проблем пов’язаних з роботою принтера.

  • Перш, ніж купити принтер, зверніться до нас- ми безкоштовно проконсультуємо, яку модель Вам обрати залежно від обсягів Вашого друку і вимог до якості. Особливо це стосується кольорових принтерів.
  • Звикайте стежити за датою заправки картриджів (ми на картриджі клеїмо етикетки, в яких пишемо дату заправки). Картридж, в якому закінчився тонер, позначайте стікером.
  • Придбайте картридж-дублер (ми пропонуємо дешеві оригінальні рециклінгових картриджі, які анітрохи не гірші від встановлених у вас в принтері). Це дозволить Вам зробити замовлення на заправку картриджа, який закінчився без «пожежної» реакції заправників.
  • Не користуйтеся картриджами, які «мажуть» — такий картридж потребує ремонту. Пам’ятайте, ваш картридж не вічний! У нього теж виходять з ладу деталі, їх треба періодично міняти, а не тільки засипати тонер.
  • Слідкуйте, щоб в принтер не потрапляли сторонні предмети (найчастіше це канцелярські скріпки або скріпки від степлера, які потрапляють у принтер під час друку на чернетках).
  • Якщо принтер почав погано захоплювати папір або захоплює по кілька листів — викликайте нас. Проблема не зникне сама собою, а може спровокувати серйозну поломку. (Це все одно, що їздити на машині на «лисій» гумі).
  • Користуйтесь послугами одних і тих самих сервісних інженерів. Вони будуть нести повну відповідальність за роботу Вашого принтера — звалити нема на кого. Ознаками надійної та професійної команди сервісних інженерів є наявність свого офісу і можливість роботи за безготівковим розрахунком. Не користуйтеся послугами умільців-одинаків — в складній ситуації вони вас покинуть!
  • Особливий підхід до кольорових лазерних принтерів. Перш, ніж його купити, потрібно чітко розуміти, що Ви будете друкувати.
  • Експлуатація кольорового лазерного принтера мінімум в два рази дорожче монохромного.
  • Залежно від вимог до якості друку, можна запропонувати два варіанти заправки картриджів (варіант покупки нових картриджів ми не розглядаємо через його економіку). При дуже високих вимогах до якості необхідно при кожній заправці міняти фотобарабан (це не дешево). При нормальних вимогах до якості можна два-три рази заправити, потім потрібно міняти фотобарабан. У цьому плані цікаві пристрої японського бренду KYOCERA. У них вартість заправки вище, ніж в моделях Hewlett Packard або Canon, але через високу стійкості фотобарабана якість друку залишається високим до десяти і більше заправок.