Заправка кольорових лазерних картриджів для насиченого друку в медичних установах

У сучасному медичному закладі використовують ряд апаратів для неінвазивних методів дослідження організму. Результати обстеження обробляються комп’ютерами і виводяться на монітор у вигляді кольорової картинки. Вони формуються у вигляді файлів, з яких можна роздрукувати кольорові зображення досліджень.

Багато сучасних методів дослідження (тривимірна ехографія, доплерівське картування, ехоконтрастування і т.п.) вимагають якісних кольорових відбитків. Чим природніше колір надрукованих результатів досліджень, тим простіше лікарю робити аналіз і ставити точний діагноз. Для отримання відбитків, як правило, використовуються кольорові лазерні принтери. Тому від якісної заправки кольорових картриджів багато в чому залежить робота лікаря по обробці результатів досліджень.

Наша компанія пропонує заправку кольорових лазерних картриджів із використанням високоякісного тонера американської фірми «Static control» і фотобарабанів фірми «Mitsubishi». Застосування цих витратних матеріалів дає якісну передачу кольору і відбитки природної колірної гами.