• admin 

Системне адміністрування

Будь-який сучасний офіс сьогодні вже не уявити без комп’ютера.

Комп’ютер вирішує для компанії багато завдань:

• Зв’язок з Інтернетом

• Зв’язок співробітників між собою

• Використовується для спрощення організації роботи всіх підрозділів (в тому числі бухгалтерії)

• Зв’язує компанію з банком, податковою, іншими фірмами

• Дозволяє створити і зберегти документи, листи, малюнки, звіти

• Зв’язує комп’ютер з принтером для друку документів

Наші системні адміністратори налаштують Вам комп’ютери для впевненої роботи і будуть регулярно і оперативно вирішувати збої, які виникнуть в роботі комп’ютерів.

Якщо Вас вже обслуговують перевірені сисадміни, ми допоможемо їм правильно організувати роботу з друком документів.

Системні адміністратори, що обслуговують фірми, стикаються з кількома питаннями, що мають відношення до друкуючої техніки — принтеру або багатофункціонального пристрою.

Ось перелік загальних проблем:

— Керівництво фірми може поставити задачу придбати новий принтер, тому системний адміністратор повинен володіти питаннями вибору принтера або МФУ для технічно і економічно ефективного друку.

— Користувачі комп’ютерів часто стикаються з такою проблемой- відправляють документ на друк, а принтер їх не може надрукувати. І перша реакція користувача — викликати фахівця фірми, яка обслуговує принтери. А на практиці, в багатьох випадках, це пов’язано з проблемами комп’ютера або мережі. Тому завдання системного адміністратора, який обслуговує офіси — чітко розуміти, як визначити джерело проблеми з друком документів — комп’ютер або принтер?

— Сучасні принтери мають широкі можливості для друку на різних видах паперу, плівці, конвертах. І якість друку залежить від правильного вибору режимів принтера.

— Для роботи фірми важливим є питання забезпечення безперебійного друку. Принтери ламаються, а картриджі закінчуються, і сподіватися, що ремонтники або заправники швидко приїдуть-неправильно. Хороші фахівці не працюють в режимі пожежної команди.

Кваліфікований системний адміністратор організовує придбання необхідної кількості картриджів-дублерів та підключення резервних принтерів.

Фахівці нашої компанії допоможуть системним адміністраторам у вирішенні даних проблем.